Johannes Andersen soffbord

Johannes Andersen soffbord
Johannes Andersen soffbord
Johannes Andersen soffbord
Johannes Andersen soffbord
Johannes Andersen soffbord
Johannes Andersen soffbord
Johannes Andersen soffbord
Johannes Andersen soffbord

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

JOHANNES ANDERSEN, soffbord, Trensum, 1960-tal, stomme fanerad i teak, svängd form, höjd ca 52 cm, skivans mått ca 163x73 cm

Bruksslitage, repor och märken förekommer

870561

2021-01-31