Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal Holland): Världshusscen med rökande sällskap, efter David Teniers den yngre, olja på pannå, 43x37 cm
Något välvd pannå
870568
2021-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här