Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal Holland): Världshusscen med rökande sällskap, efter David Teniers den yngre, olja på pannå, 43x37 cm

Något välvd pannå

870568

2021-01-31