Färglitografi August Puig

Färglitografi August Puig
Färglitografi August Puig
Färglitografi August Puig
Färglitografi August Puig
Färglitografi August Puig
Färglitografi August Puig
Färglitografi August Puig
Färglitografi August Puig

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AUGUST PUIG (1929-1999): komposition, signerad, numrerad 77/100, oramat blad, färglitografi, bladmått ca 70x61 cm

870575

2021-02-01