Ragnar Hallquisth akvarell

Ragnar Hallquisth akvarell
Ragnar Hallquisth akvarell
Ragnar Hallquisth akvarell
Ragnar Hallquisth akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

RAGNAR HALLQUISTH (1883-1964): Segelskuta, signerad R. C Hallquisth, akvarell, 52x32 cm

Kuntoraportti

Oramad

870577

Päivämäärä:

2021-01-29