Ragnar Hallquisth akvarell
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
RAGNAR HALLQUISTH (1883-1964): Segelskuta, signerad R. C Hallquisth, akvarell, 52x32 cm
Kuntoraportti
Oramad
870577
Päivämäärä:
2021-01-29