Josef Ekberg oljemålning
Valmis
2021-01-31
870583
| Korkein tarjous | 3 400 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
JOSEF EKBERG (1877-1945), signerad -29: Utsikt mot Katarina kyrka på Södermalm i Stockholm, olja på duk, ca 66x100 cm