Per Krogh oljemålning

Per Krogh oljemålning
Per Krogh oljemålning
Per Krogh oljemålning
Per Krogh oljemålning
Per Krogh oljemålning
Per Krogh oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PER KROGH (samtida), "Väntan", signerad och daterad Per Krogh 03, olja på duk, 100x100 cm

870585

2021-01-29