Hans Tombrock oljemålning

Hans Tombrock oljemålning
Hans Tombrock oljemålning
Hans Tombrock oljemålning
Hans Tombrock oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HANS TOMBROCK (1895-1966): Portrtätt av kvinna, signerad H Tombrock, olja på pannå, ca 60x45 cm

870586

2021-02-03