Hans Tombrock oljemålning
Closed
2021-02-04
870594
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
HANS TOMBROCK (1895-1966): Portrtätt av kvinna, signerad H Tombrock, olja på pannå, ca 63x48 cm