Kjell Leander Engström oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KJELL LEANDER ENGSTRÖM (1914-1979): naturmotiv, signerad Kjell, olja på pannå, daterad juni - 46, ca 46x37 cm

något löst sittande ram

870597

2021-02-04