Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KJELL LEANDER ENGSTRÖM (1914-1979): naturmotiv, signerad Kjell, olja på pannå, daterad juni - 46, ca 46x37 cm
något löst sittande ram
870597
2021-02-04
Gör en kostnadsfri värdering här