Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, fanerad i teak, 1950/60-tal, 3 lådor, detaljer i svart, fotavslut med mässing, höjd ca 65, 91x46 cm, nyckel saknas
En mässingshylsa saknas, ej nyckel, smärre slitage
870598
2021-01-30
Gör en kostnadsfri värdering här