Byrå teak

Byrå teak
Byrå teak
Byrå teak
Byrå teak
Byrå teak
Byrå teak
Byrå teak
Byrå teak

Klubbat för:

1 400 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

BYRÅ, fanerad i teak, 1950/60-tal, 3 lådor, detaljer i svart, fotavslut med mässing, höjd ca 65, 91x46 cm, nyckel saknas

Kuntoraportti

En mässingshylsa saknas, ej nyckel, smärre slitage

870598

Päivämäärä:

2021-01-30