Byrå teak
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BYRÅ, fanerad i teak, 1950/60-tal, 3 lådor, detaljer i svart, fotavslut med mässing, höjd ca 65, 91x46 cm, nyckel saknas
Kuntoraportti
En mässingshylsa saknas, ej nyckel, smärre slitage
870598
Päivämäärä:
2021-01-30