Bestick 1900-talets mitt
Closed
2021-02-03
870605
| Sold for | 650 SEK |
| Estimate | 800 SEK |
BESTICK, 71 delar, 1900-talets mitt, bakelit och rostfritt stål, bestående av: 32 matknivar, 29 matgafflar, 8 matskedar
Bruksspår, repor och märken, matt skaft