Oidentiferad konstnär
Vollendet
2021-01-29
870606
| Höchstes Gebot | 500 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, blandteknik, "Le Mur", signerad Loi´s, daterad Octobre 04, bildmått 140x90 cm, på spännram djup 4,5 cm
Framstår i gott skick