Oidentiferad konstnär

Oidentiferad konstnär
Oidentiferad konstnär
Oidentiferad konstnär
Oidentiferad konstnär

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, blandteknik, "Le Mur", signerad Loi´s, daterad Octobre 04, bildmått 140x90 cm, på spännram djup 4,5 cm

Framstår i gott skick

870606

2021-01-29