Oscar Lycke oljemålning

Oscar Lycke oljemålning
Oscar Lycke oljemålning
Oscar Lycke oljemålning
Oscar Lycke oljemålning
Oscar Lycke oljemålning
Oscar Lycke oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

OSCAR LYCKE (1877-1927): Vårvinterlandskap, signerad och daterad Osc Lycke -09, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 57x73 cm

Kuntoraportti

870608

Päivämäärä:

2021-02-04