Oscar Lycke oljemålning
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
OSCAR LYCKE (1877-1927): Vårvinterlandskap, signerad och daterad Osc Lycke -09, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 57x73 cm
Kuntoraportti
870608
Päivämäärä:
2021-02-04