Skulptur, Thailand

Skulptur, Thailand
Skulptur, Thailand
Skulptur, Thailand
Skulptur, Thailand
Skulptur, Thailand
Skulptur, Thailand
Skulptur, Thailand
Skulptur, Thailand
Skulptur, Thailand
Skulptur, Thailand

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKULPTUR, liggande bhodisatva, Thailand 1200-1300-tal, kopia efter, brons med färgade glasstenar, längd ca 115 cm

Bruksslitage, saknar stenar

870612

2021-02-01