Ante Karlsson-Stig oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

1 500 SEK

ANTE KARLSSON-STIG (1885-1967): Fjällandskap, signerad och daterad Ante Karlsson Stig -45, olja på pannå, 41x31 cm

870613

2021-02-04