sideboard

sideboard
sideboard
sideboard
sideboard
sideboard
sideboard
sideboard
sideboard
sideboard
sideboard

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDEBOARD, 1930/40-tal, bonad björk, höjd ca 115 160x45 cm, 3 dörrar med bakomliggande hyllor och lådor

Bruksslitage

870616

2021-02-03