Lennart Jirlow litografi

Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi

Klubbat för:

6 000 SEK

4 000 SEK

LENNART JIRLOW (1936-2020): "Modellen", signerad L. Jirlow, märkt EA, färglitografi, bildyta ca 39x49 cm

870617

2021-01-29