Sidebord björk

Sidebord björk
Sidebord björk
Sidebord björk
Sidebord björk
Sidebord björk
Sidebord björk
Sidebord björk
Sidebord björk
Sidebord björk
Sidebord björk
Sidebord björk
Sidebord björk

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, 1930/40-tal, björk, 2 dörrar med bakomliggaden hyllor och lådor, höjd ca 71, 140x48 cm,

Bruksslitage

870622

2021-02-04