Joh-E Franzén litografi

Joh-E Franzén litografi
Joh-E Franzén litografi

Klubbat för:

650 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

JOHN-E FRANZÉN (född 1942): "Stora Nassa", litografi, signerad, daterad och numrerad JEF 1993, bildmått ca 40x27 cm

Zustandsbeschreibung

Ej examinerad ur ram

870627

2021-02-04