Klubbat för:
650 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
JOHN-E FRANZÉN (född 1942): "Stora Nassa", litografi, signerad, daterad och numrerad JEF 1993, bildmått ca 40x27 cm
Zustandsbeschreibung
Ej examinerad ur ram
870627
2021-02-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner