Modellbåt
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MODELLBÅT, 1900-talets andra hälft, segelbåt, stomme i trä, segel i tyg, detaljer i metall samt snören, monterad på sockel, höjd ca 68 cm
Ett fäste till sockeln har släppt, text till sockelns plakett saknas, smärre slitage
870630
2021-02-04