Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PATRIK ANDINÉ, (född 1968): Kvinna med rävboa, signerad och numrerad 176/230, färglitografi, ca 34x43 cm
Ej examinerad ur ram
870631
2021-02-04
Gör en kostnadsfri värdering här