Patrik Andiné

Patrik Andiné
Patrik Andiné

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PATRIK ANDINÉ, (född 1968): Kvinna med rävboa, signerad och numrerad 176/230, färglitografi, ca 34x43 cm

Ej examinerad ur ram

870631

2021-02-04