Peter Dahl litografi

Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETER DAHL (1934-2019): Komposition, litografi, signerad, 42x28 cm

Något slitage, ramen saknar glas.

870633

2021-02-13