Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HÄNGSKÅP, 1930-tal, bakomliggande hyllor och fack, krönet med intarsi i form av ormar och skål, nyckel finns, höjd ca 85 samt 56x17 cm
Nyckelbrickan sitter lös, smärre slitage
870634
2021-02-04
Gör en kostnadsfri värdering här