Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
800 SEK
MARIKA LANG (född 1961): "Göteborgs fiskhamn", signerad och numrerad 209/250, färglitografi, bildstorlek 24x30 cm
Ej examinerad ur ram.
870641
2021-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här