Marika Lang färglitografi

Marika Lang färglitografi
Marika Lang färglitografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

MARIKA LANG (född 1961): "Göteborgs fiskhamn", signerad och numrerad 209/250, färglitografi, bildstorlek 24x30 cm

Ej examinerad ur ram.

870641

2021-02-13