Färglitografier K-G Nilsson

Färglitografier K-G Nilsson
Färglitografier K-G Nilsson
Färglitografier K-G Nilsson
Färglitografier K-G Nilsson
Färglitografier K-G Nilsson
Färglitografier K-G Nilsson
Färglitografier K-G Nilsson
Färglitografier K-G Nilsson
Färglitografier K-G Nilsson
Färglitografier K-G Nilsson
Färglitografier K-G Nilsson
Färglitografier K-G Nilsson

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

K-G NILSON (född 1942): (3) Kompositioner, signerade och daterade KG Nilsson 1987, 32/100, färglitografier, bildmått ca 20x20 cm

870643

2021-02-01