MATS HÅDELL (född 1958): Sjöjungfru i bäck, signer

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

MATS HÅDELL (född 1958): Sjöjungfru i bäck, signerad Mats Hådell, olja på duk, ca 81x100 cm

870647

2021-01-30