Spegel G&T

Spegel G&T
Spegel G&T
Spegel G&T
Spegel G&T
Spegel G&T
Spegel G&T

Klubbat för:

950 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

SPEGEL, 1950/60-tal, etikettmärkt G&T, fasettslipat glas ram av teak, ca 98x45 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

870673

2021-02-04