Klubbat för:
950 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SPEGEL, 1950/60-tal, etikettmärkt G&T, fasettslipat glas ram av teak, ca 98x45 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
870673
2021-02-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner