Klaffbord 1800-tal
Valmis
2021-01-30
870676
| Korkein tarjous | 3 000 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
KLAFFBORD, 1800-tal, mahogny, ena kortsidan med låda, höjd ca 72, ca 145x100 cm
Bruksslitage, mindre repa