Jan von Essen oljemålning

Jan von Essen oljemålning
Jan von Essen oljemålning
Jan von Essen oljemålning
Jan von Essen oljemålning
Jan von Essen oljemålning
Jan von Essen oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JAN VAN ESSEN (1854-1936) Landskap med insjö, signerad, olja på duk, ca 63x49 cm

Ingår i temaauktionen Ett samlarhem, familjen von der Lancken

Bucklig duk

870677

2021-02-21