Färglitografi Friedrich Sonnenstern
Closed
2021-02-01
870678
| Sold for | 2 200 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
FRIEDRICH SCHRÖDER-SONNENSTERN (Tyskland 1892-1982): Figurkomposition, signerad och daterad 1965, numrerad 85/300, färglitografi, oramat blad, bladstorlek ca 79x56 cm