Färglitografi Friedrich Sonnenstern

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRIEDRICH SCHRÖDER-SONNENSTERN (Tyskland 1892-1982): Figurkomposition, signerad och daterad 1965, numrerad 85/300, färglitografi, oramat blad, bladstorlek ca 79x56 cm

870678

2021-02-01