Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1930/40-tal, Swedish Grace, mörkbonad björkfanér, 3-delad fot, diameter ca 80 cm, höjd 63 cm

Bruksslitage

870682

2021-02-04