Hans Ström oljemålning

Hans Ström oljemålning
Hans Ström oljemålning
Hans Ström oljemålning
Hans Ström oljemålning
Hans Ström oljemålning
Hans Ström oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS STRÖM (född 1944): "Miles Davies", signerad H. Ström, olja på duk med reliefverkan lagd på pannå, ca 80x60 cm

Smärre ytslitage

870684

2021-01-30