Helge Holmlund oljemålning

Helge Holmlund oljemålning
Helge Holmlund oljemålning
Helge Holmlund oljemålning
Helge Holmlund oljemålning
Helge Holmlund oljemålning
Helge Holmlund oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

HELGE HOLMLUND (1911-89): stilleben med blomstervas och skål, signerad H Holmlund, olja på duk, ca 55x46 cm

Zustandsbeschreibung

Oramad

870687

2021-01-31