Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
HELGE HOLMLUND (1911-89): stilleben med blomstervas och skål, signerad H Holmlund, olja på duk, ca 55x46 cm
Zustandsbeschreibung
Oramad
870687
2021-01-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner