Tamburmajor

Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAMBURMAJOR, 1900-tal, vitlackerad stomme, fot i marmor höjd ca 175 cm
:

Slitage, repor

870689

2021-02-04