Figge Fredriksson oljemålning

Figge Fredriksson oljemålning
Figge Fredriksson oljemålning
Figge Fredriksson oljemålning
Figge Fredriksson oljemålning
Figge Fredriksson oljemålning
Figge Fredriksson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL EINAR "FIGGE" FREDRIKSSON, (1887-1951): Stockholmsvy, signerad och daterad Fredriksson -35, olja på duk, 36x28 cm

870691

2021-01-31