Ulrica Hydman Vallien
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2018), vaser, 5 st, glas, 3 st runda med polykrom dekor av fåglar, signerade Artist Coll. Kosta Boda Ulrica HV nr 58961, höjd ca 9, 17 cm, 25 cm, 2 mindre vaser, numr 48347 samt otydl. numr. höjd 9-10 cm.
Bruksslitage
870692
2021-01-30