Ulrica Hydman Vallien

Ulrica Hydman Vallien
Ulrica Hydman Vallien
Ulrica Hydman Vallien
Ulrica Hydman Vallien
Ulrica Hydman Vallien
Ulrica Hydman Vallien
Ulrica Hydman Vallien
Ulrica Hydman Vallien
Ulrica Hydman Vallien
Ulrica Hydman Vallien

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2018), vaser, 5 st, glas, 3 st runda med polykrom dekor av fåglar, signerade Artist Coll. Kosta Boda Ulrica HV nr 58961, höjd ca 9, 17 cm, 25 cm, 2 mindre vaser, numr 48347 samt otydl. numr. höjd 9-10 cm.

Bruksslitage

870692

2021-01-30