Lars Matson oljemålning
Valmis
2021-02-21
870694
| Korkein tarjous | 1 200 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
LARS MATSON (1933-1994): Motiv med fjäll, signerad samt daterad 65, olja på pannå, ca 44x98 cm
Ingår i temaauktionen Ett samlarhem, familjen von der Lancken