Soffa fåtöljer

Soffa fåtöljer
Soffa fåtöljer
Soffa fåtöljer
Soffa fåtöljer
Soffa fåtöljer
Soffa fåtöljer
Soffa fåtöljer
Soffa fåtöljer
Soffa fåtöljer
Soffa fåtöljer
Soffa fåtöljer
Soffa fåtöljer

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, rotting och bambu, stoppade dynor, grön klädsel, soffans längd ca 134, sitthöjd 35 cm

Slitage, skador

870709

2021-01-30