Pierre Soulage litografi
Closed
2021-01-30
870721
| Sold for | 88 000 SEK |
| Estimate | 40 000 SEK |
PIERRE SOULAGE (född 1919): "Litographe No 39", signerad Soulage, 29/115, litografi, bladmått ca 56x75 cm