Soffbord gustaviansk stil 1900-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, blandstil, 1900-talets andra hälft, skiva av syntetisk aglo-marmor, höjd ca 49, 116x62 cm

Bruks- och ålderrelaterat slitage, repor och slag på underrede

870732

2021-02-04