Lars Matson oljemålning

Lars Matson oljemålning
Lars Matson oljemålning
Lars Matson oljemålning
Lars Matson oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS MATSON (1933-1994): Motiv våtmark, signerad samt daterad 75, olja på pannå, ca 48x98 cm

Ingår i temaauktionen Ett samlarhem, familjen von der Lancken

870736

2021-02-21