Leander Engström litografi

Leander Engström litografi
Leander Engström litografi
Leander Engström litografi
Leander Engström litografi

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEANDER ENGSTRÖM (1886-1927): Motiv från cirkus, signerad samt numrerad 17/30, ca 87x61 cm

Ingår i temaauktionen Ett samlarhem, familjen von der Lancken

870738

2021-02-21