Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOKHYLLA, 1930/40-tal, mörkbetsad faner, 2 löstagbara hyllplan, skuren dekor, höjd ca 96, 130x32 cm
bruks- och åldersrelaterat slitage
870739
2021-02-04
Gör en kostnadsfri värdering här