Klubbat för:
12 000 SEK
15 000 SEK
JIM DINE (USA, född 1935): "The Mighty Robe", ur serien Astra scenes, signerad, daterad 1985, numrerad 18/400, färglitografi, oramat blad, bladmått 89x63, bildmått 60x49 cm
870742
2021-02-01