Jim Dine färglitografi The Mighty Robe

Klubbat för:

12 000 SEK

15 000 SEK

JIM DINE (USA, född 1935): "The Mighty Robe", ur serien Astra scenes, signerad, daterad 1985, numrerad 18/400, färglitografi, oramat blad, bladmått 89x63, bildmått 60x49 cm

870742

2021-02-01