Lotte Laserstein
2021-02-04
870753
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
LOTTE LASERSTEIN (Tyskland /Sverige, 1898-1993), "Kalmarpojk" , signerad och daterad Lotte Laserstein, 72, pastell på papper, ca 28x39 cm,