Klubbat för:
6 000 SEK
6 000 SEK
LOTTE LASERSTEIN (Tyskland /Sverige, 1898-1993), "Kalmarpojk" , signerad och daterad Lotte Laserstein, 72, pastell på papper, ca 28x39 cm,
870753
2021-02-04