Lotte Laserstein

Lotte Laserstein
Lotte Laserstein
Lotte Laserstein
Lotte Laserstein

Klubbat för:

6 000 SEK

6 000 SEK

LOTTE LASERSTEIN (Tyskland /Sverige, 1898-1993), "Kalmarpojk" , signerad och daterad Lotte Laserstein, 72, pastell på papper, ca 28x39 cm,

870753

2021-02-04