Supkoppar

Supkoppar
Supkoppar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

800 SEK

SUPKOPPAR, 9 st, silver, hamrad yta, 1900-tal, uppsvängda hänklar, höjd 3,54- 5,5 cm, vikt 287 g

Gravyr, slitage, mindre bucklor, en hänkel saknas.

870755

2021-02-08